Obsah

Veliký úspěch na Karlovarském skřivánkovi

Typ: ostatní
Karlovarský skřivánek 1Naši žáci zazářili v celostátním kole soutěže Karlovarský skřivánek. 

Ve dnech 21.-22.3. se naši žáci Matěj Vejvoda, Lukáš Kunc a Barbora Šímová ze třídy pana učitele Mgr. Jana Frause zúčastnili celostátního kola pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. V kategorii A2 (žáci narození po 31. 8. 2010, kteří se věnují studiu sólového zpěvu nebo hlasové výchovy) bylo uděleno jedno první místo, tři druhá místa, tři třetí a čtyři čestná uznání. Ze 37 soutěžících (A2) se umístil Matěj Vejvoda na 1. místěLukáš Kunc na druhém. Barbora Šímová si vyzkoušela zpěv v kategorii C2 v konkurenci 31 soutěžících (žáci narození mezi 1. 9. 2006 a 31. 8. 2010 (včetně), kteří se věnují muzikálu a populární písni na ZUŠ, soukromě, na hudebním gymnáziu nebo v jiných zařízeních) Na klavír naše zpěváčky doprovodila Mgr. Jana Fránová.

Srdečně gratulujeme žákům a pedagogům a přejeme další úspěchy.

Vedení ZUŠ
 


Vytvořeno: 24. 3. 2022
Poslední aktualizace: 24. 3. 2022 16:46
Autor: