Obsah

Přijíždí YOUNGSTER Big Band z německého ostrova Föhr

Typ: ostatní
FöhrVe dnech 6. – 11. dubna navštíví naši školu hostující orchestr YOUNGSTER Big Band z německého ostrova Föhr.

Během pobytu nastudujeme společně koncertní program, který provedeme ve čtvrtek 11. dubna od 19:00 hodin v sále naší školy. Během večera vystoupí se svým programem němečtí hosté, pěvecký sbor ARMONIA a v druhé polovině koncertu se pak k hostujícímu souboru připojí orchestr naší školy. Úplným vyvrcholením programu bude pak spojení obou orchestrů a pěveckého sboru ARMONIA.

Kromě uvedeného koncertu se naši hosté ještě představí v úterý 9. dubna při společném hudebním večeru tří orchestrů v sále kina ve Zbirohu, kde od 17:00 hodin vystoupí spolu s Big Bandem ZUŠ Rokycany a Free Bandem ZUŠ Zbiroh.

V podzimních měsících letošního roku bude německý soubor hostit náš orchestr a sbor na svém domovském ostrově Föhr v Severním moři, kde máme v plánu provést stejný program jako v Rokycanech.

Srdečně zveme k návštěvě výše uvedených koncertů.


Vytvořeno: 29. 3. 2019
Poslední aktualizace: 29. 3. 2019 15:13
Autor: lk